Free cookie consent management tool by TermsFeed

d-servis@d-servis.sk          0905 299 248, 0907 738 119          D-Servis Daniel Stacho, Skladová 2, 917 01 Trnava

Nezávislé kúrenie - Osobné vozidlá

Nastúpiť, cítiť sa príjemne, vyraziť na cestu - taká krásna môže byť zima, ak máte nezávislé kúrenie. Webasto ponúka ideálne riešenie pre každý typ vozidla. Nezáleží či je malé, kompaktné alebo v prémiovej triede. Thermo Top Evo bolo vyvinuté špeciálne pre nové modely vozidiel a pre vozidlá s obmedzeným motorovým priestorom.

Malé vozidlá:
"Malé vozidlá sú ekonomické, úsporné a komfortné. Ponúkame Vám kompletnú ponuku Webasto pre malé vozidlá. S Thermo Top Evo 4 alebo Thermo Top E."

Stredná trieda a kompaktné vozidlá:
Vysoko výkonná technológia pre zohriatie interiéru a predohrev motora za rozumnú cenu. Pre kompaktnú a strednú triedu ponúka Webasto Thermo Top Evo 5 a Thermo Top C.

Prémová trieda, Offroad, dodávky:
Prémiový výkon pre prémiové vozidlá vďaka množstvu inovácií, Webasto Thermo Top Evo 5+, najvýkonnejšie zariadenie vo svojej kategórii, ponúka ešte rýchlejšie a efektívnejšie vyhriatie priestranných limuzín, SUV a dodávok.

Ovládania kúrení:
Hodiny s predvoľbou

Ak obvykle odchádzte v rovnakú dobu, tieto hodiny sú určené pre vás. Môžete nastaviť požadované časy odchodu pre tri termíny za deň a 24 hodín dopredu.

Telestart T91

Najmenšie diaľkové ovládanie pre nezávislé kúrenia, Telestart T91 je atraktívne a kompaktné. Má funkciu zapnutia / vypnutia so spätným potvrdením a dosahom do 1,000 metrov.

Telestart T100 HTM

Jediné čo musíte urobiť je nastaviť čas, kedy chcete vyraziť a toto inteligentné diaľkové ovládanie, Telestart T100 HTM, vypočíta potrebnú dobu kúrenia na základe aktuálnej teploty vo vnútri vozidla. Taktiež ponúka možnosť kontroly teploty, funkciu zapnutia / vypnutia a dosah 1,000 metrov.

Thermo Call

Kdekoľvek ste, s ovládaním Thermo Call môžete zapnúť vaše nezávislé kúrenie z akejkoľvek vzdialenosti. Jednoducho zavoláte, pošlete textovú správu alebo (čo je úplnou novinkou) použijete aplikáciu v telefóne. To je inovácia pre vás – dizajn v dokonalosti.